Slena Gomez: Vyhrožují mi smrtí

12. března 2011 v 22:22 | tekisek 565
Haters bombardují hvězdu seriálu Kouzelníci z Waverly nechutnými zprávami...
Od chvíle, kdy se provalil její vztah s Justinem (17), chodí Seleně (18) každý den desítky výhružných mailů a zpráv. "Nenávidím tě, ty kr***," mailují ty méně odvážné pisatelky! "Jestli nechceš dostat do huby, už na Justina nikdy nesahej" nebo "Počkám si na tebe a zabiju tě," vyhrožují ty nejdrsnější anonymy.

Co na to star? "Jasně, že je to nepříjemné, ale nic s tím nezmůžu. Přes net jsou všichni děsně odvážní, ale zajímalo by mě, kdo z těch lidí by mi byl schopný říct nějakou výhrůžku do obličeje."

"Jsem spokojená a na svém vztahu nehodlám nic měnit," svěřuje se Selena a rozezleným fandům vzkazuje: "Všichni haters poslouchejte: Věnuju vám můj song Who Says! Ten je přesně o vás!" V písničce se například zpívá: "Znejistěla jsi mě! Říkáš, že nejsem dost dobrá! Ale, co jsi dokázala ty, že mě můžeš soudit!"

"Doufám, že jim brzy dojde, že to s Justinem myslíme vážně a nechají mě na pokoji," dodala ještě Selena. Pár spolu oficiálně chodí od 27. února, kdy se ruku v ruce objevili na Oscarové party Vanity Fair.

http://www.youtube.com/watch?v=dKLkI1ZJYv0&feature=player_embedded#at=52
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama